Радиоаматери на Македонија

Добре дојдовте - форум "Радиоаматери на Македонија"
Радиоаматери на Македонија

Се за радиоаматеризмот и радиоаматерите од Македонија


  Покана за Изборно Собрание на РСМ

  Z39Z
  Z39Z
  Admin

  Број на мислења : 119
  Join date : 2012-09-21
  Местолокација : Гевгелија

  Покана за Изборно Собрание на РСМ Empty Покана за Изборно Собрание на РСМ

  Пишување by Z39Z on Пет Сеп 28, 2012 7:01 pm

  Званична информација за дата, час, место, точки на дневен ред можете да прочитате на http://z37rsm.org.mk/d1/index.php/2010-04-27-04-58-47/2010-04-25-14-14-03.html
  А, да - треба и да се логирате на веб страницата на сојузот.

   Сега е точно Сре Ное 13, 2019 2:08 pm