Радиоаматери на Македонија

Добре дојдовте - форум "Радиоаматери на Македонија"
Радиоаматери на Македонија

Се за радиоаматеризмот и радиоаматерите од Македонија


  Видеа од АРГ натпревари одржани во Македонија

  Z39Z
  Z39Z
  Admin

  Број на мислења : 119
  Join date : 2012-09-21
  Местолокација : Гевгелија

  Видеа од АРГ натпревари одржани во Македонија Empty Видеа од АРГ натпревари одржани во Македонија

  Пишување by Z39Z on Саб Окт 06, 2012 10:16 pm  Последната промена е направена од Z39Z на Саб Окт 06, 2012 10:40 pm. Мислењето е променето 5 пати.
  Z39Z
  Z39Z
  Admin

  Број на мислења : 119
  Join date : 2012-09-21
  Местолокација : Гевгелија

  Видеа од АРГ натпревари одржани во Македонија Empty АРГ натпревар одржан во Лазарополе 1998 година

  Пишување by Z39Z on Саб Окт 06, 2012 10:17 pm

  Z39Z
  Z39Z
  Admin

  Број на мислења : 119
  Join date : 2012-09-21
  Местолокација : Гевгелија

  Видеа од АРГ натпревари одржани во Македонија Empty АРГ натпревар одржан за време на Галичка свадба - год ?

  Пишување by Z39Z on Саб Окт 06, 2012 10:19 pm

  Z39Z
  Z39Z
  Admin

  Број на мислења : 119
  Join date : 2012-09-21
  Местолокација : Гевгелија

  Видеа од АРГ натпревари одржани во Македонија Empty АРГ натпревар одржан во Лазарополе 1988 година

  Пишување by Z39Z on Саб Окт 06, 2012 10:22 pm


  Sponsored content

  Видеа од АРГ натпревари одржани во Македонија Empty Re: Видеа од АРГ натпревари одржани во Македонија

  Пишување by Sponsored content


   Сега е точно Сре Ное 13, 2019 3:30 pm