Радиоаматери на Македонија

Добре дојдовте - форум "Радиоаматери на Македонија"
Радиоаматери на Македонија

Се за радиоаматеризмот и радиоаматерите од Македонија


  Kandidatura za Pretsedatel na RSM - Z35A

  Z39Z
  Z39Z
  Admin

  Број на мислења : 119
  Join date : 2012-09-21
  Местолокација : Гевгелија

  Kandidatura za Pretsedatel na RSM - Z35A Empty Kandidatura za Pretsedatel na RSM - Z35A

  Пишување by Z39Z on Вто Окт 02, 2012 9:31 pm

  Кандидатура за спас на РСМ - подносител Трајко Ѓорчевски, Z35A
  Z39Z
  Z39Z
  Admin

  Број на мислења : 119
  Join date : 2012-09-21
  Местолокација : Гевгелија

  Kandidatura za Pretsedatel na RSM - Z35A Empty Re: Kandidatura za Pretsedatel na RSM - Z35A

  Пишување by Z39Z on Пет Окт 05, 2012 12:07 pm

  Трајко - Z35A се откажа од кандидатурата.

   Сега е точно Сре Ное 13, 2019 2:39 pm