Радиоаматери на Македонија

Добре дојдовте - форум "Радиоаматери на Македонија"
Радиоаматери на Македонија

Се за радиоаматеризмот и радиоаматерите од Македонија


Се за Z31RA

Број на мислења :
1
 
Join date :
2012-09-23
 

Z31RA

avatar

Z31RA friends

Z31RA has no friends yet
Сега е точно Саб Aвг 17, 2019 11:44 am