Радиоаматери на Македонија

Добре дојдовте - форум "Радиоаматери на Македонија"

Радиоаматери на Македонија

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Радиоаматери на Македонија

Се за радиоаматеризмот и радиоаматерите од Македонија

Keywords

Latest topics

» “ПРИРАЧНИК ЗА АМАТЕРСКА РАДИОГОНИОМЕТРИЈА“
АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања EmptyВто Окт 11, 2016 5:27 pm by Z31RA

» Z30HQ 2014
АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања EmptyСре Aвг 27, 2014 9:06 pm by Z31WW

» Обновен елаборатот на Z3-SOTA
АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања EmptyПет Aвг 01, 2014 6:05 pm by Z33RW

» Скратен дипол за 80m ?!
АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања EmptyПет Aвг 01, 2014 10:23 am by Z31WW

» Staro- Novi clenovi na Radio Amaterskiot Sojuz
АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања EmptyСаб Апр 19, 2014 3:26 pm by z35bv

» K5T NA-119
АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања EmptyСаб Ное 30, 2013 2:39 pm by z32id

» 10. ARDF Маратон (2. дел)
АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања EmptyПон Окт 07, 2013 3:28 am by Z31EF

» 10. ARDF Маратон (1. дел)
АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања EmptyПон Окт 07, 2013 2:45 am by Z31EF

»  Почина нашиот колега Z34DSV
АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања EmptyНед Сеп 08, 2013 7:24 pm by Z31GH

Ноември 2020

ПонВтоСреЧетПетСабНед
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30      

Calendar Calendar

Affiliates

free forum


  АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања

  Z31EF
  Z31EF

  Број на мислења : 17
  Join date : 2012-09-20
  Age : 73
  Местолокација : Скопје

  АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања Empty АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања

  Пишување by Z31EF on Нед Сеп 30, 2012 7:26 am

  Наколку фотографии од натпреварот во АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања, 23. Септ 2012

  АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања 2ivfby9
  АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања 2cr6pec
  АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања 1w8b9
  АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања 73o3yq
  АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања Velzxh
  avatar
  МАРКОВСКИ СПАСО

  Број на мислења : 1
  Join date : 2012-09-28

  АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања Empty Re: АРГ „Есен - 2012“ - Катлановска бања

  Пишување by МАРКОВСКИ СПАСО on Нед Сеп 30, 2012 12:01 pm

  Што друго да се каже освен - Браво Ѓоко и останатите од неговиот РК! Еве ја формулата за успех и најдобар пример како се работи. И колку се битни добрата организација, довербата во вистинските лидери, одличните межучовечки односи и да не набројувам понатаму.
  Споредете ги овие состојби со состојбите во РСМ и се ќе ви биде јасно.
  На РСМ му требаат вакви луѓе, вакви лидери и дури тогаш ќе можеме да се пофалиме со вакви фотографии и настани.
  За делегатите на РСМ - Отворете очи и определете се за ваква опција!


  73, Спасо - Z32OK

   Сега е точно Саб Ное 28, 2020 1:50 am